طراحی و ساخت دستگاه های تست و کنترل

طراحی و ساخت دستگاه های تست و کنترل

امروزه تنها تولید و ساخت قطعات توسط واحد های صنعتی مختلف صورت می گیرد. اما تنها ساخت قطعات حتی با دقیق ترین ماشینها نیز در یک کارخانه کافی نمی باشد و در کنار تجهیزات تولیدی نیاز به تجهیزات کنترلی و آزمایشگاهی می باشد. میدیا ماشین با سالها تولید دستگاههای تست و کنترل ادعا می کند که از بهترین های این صنعت در کشور می باشد.

Read more

طراحی و ساخت گیج ها و فیکسچرهای کنترلی

طراحی و ساخت گیج ها و فیکسچرهای کنترلی

شرکت میدیا ماشین در طول فعالیت خود، علاوه بر ساخت ماشین آلات و دستگاه ها، در خور نیاز صنعتگران، به ساخت گیج ها و فیکسچرهای کنترلی نیز پرداخته است. تیم طراحی گیج و فیکسچر میدیا با اشراف کامل روی تلرانسهای هندسی و مباحث GD&T به طراحی گیج های کنترلی می پردازد و با انتخاب متریال مناسب و با استفاده از ماشین آلات با دقت بالا، ساخت فیکسچرها را انجام می دهد. طراحی گیج ها و فیکسچرهای کنترلی شامل موارد زیر می باشد:

Read more

ساخت دستگاه تست نشتی

ساخت دستگاه تست نشتی

یکی از تست هایی که معمولا در قطعات مختلف به خصوص در صنعت خودرو صورت می پذیرد، تست نشتی می باشد. شرکت میدیا ماشین مفتخر است که انتخاب اول صنعتگران برای تست نشتی و فشار در صنایع مختلف می باشد. متخصصان تست نشتی ما با تجربه قطعات مختلف، آماده ساخت دستگاه تست نشتی مطابق نیاز شما می باشند.

Read more

فروش گیج برو نرو رزوه و هزارخاری

فروش گیج برو نرو رزوه و هزارخاری

شرکت میدیا ماشین وارد کننده مستقیم گیج برو-نرو رزوه از کشور هند و چین درجه یک می باشد. تمامی گیج های رزوه و فرامین کنترلی برو-نرو این شرکت با شرط تایید و با گواهی نامه کالیبراسیون آزمایشگاه تایید صلاحیت شده بر اساس الزامات ISO/IEC 17025 ارئه می شود، همچنین این گیجها با بهترین متریال و با کمترین سایش سایزدر زمان استفاده وبا سختی 62 تا 65 راکول ساخته وارائه می گردد.

همچنین میدیا ماشین تنها وارد کننده گیجهای رزوه مخازن CNG می باشد، به علاوه این شرکت قادر به تامین گیج های هزارخاری و گیج چرخدنده در صورت نیاز مشتری می باشد. این گیج ها در صنایع مختلف از جمله صنایع نفت و گاز، صنایع خودرویی و ... کاربرد بسیار دارند. از پرکاربرد ترین گیج های مخازن CNG گیجهای مخروطی رزوه 17E و 25E و w28.8 می باشد.

Read more

ساخت پرس های هیدروپنوماتیک

ساخت پرس های هیدروپنوماتیک

پرس های هیدروپنوماتیک میدیا ماشین در ابتدا به وسیله هوای فشرده هدایت می شوند و به طور اتوماتیک کورس هیدرولیک را فعال می کنند. آنها مزایای پرس های هیدرولیک و پنوماتیک را یکجا استفاده می کنند. در کورس سریع پنوماتیک، پرس به قطعه کار با سرعت زیاد و نیروی کم نزدیک می شود؛ کورس قدرتی هیدرولیک هنگامی که به قطعه کار چسبید، به طور خورکار فعال می شود.

Read more

طراحی و راه اندازی خطوط تولید و اتوماسیون

طراحی و راه اندازی خطوط تولید و اتوماسیون

شرکت میدیا ماشین برای افزایش بهره وری و راندمان خطوط تولید، اجرا و پیاده سازی اتوماسیون برای خطوط تولید را جزو اولویت های کاری خود قرار داده است.

Read more

طراحی و ساخت دستگا ههای هیدرولیک

طراحی و ساخت دستگا ههای هیدرولیک

واحد هیدرولیک ماشین سازی میدیا از دو قسمت 1- طراحی سیستم های هیدرولیک 2- ساخت سیستم ها و ادوات هیدرولیکی تشکیل شده است. میدیا ماشین مفتخر است که واحد هیدرولیک این شرکت، با استفاده از دانش به روز علم هیدرولیک و طراحی های دقیق و اصولی، به مشتریان خود خدمت رسانی می کند.  در ادامه توضیح مختصری از خدمات واحد هیدرولیک میدیا ماشین آمده است:

Read more

ساخت مدول خطی (اسلاید یونیت/یونیت تک محوره) و عملگرهای خطی (سروو سیلندر)

ساخت مدول خطی (اسلاید یونیت/یونیت تک محوره) و عملگرهای خطی (سروو سیلندر)

مدول خطی (Single-axis Unit)

مدول های خطی کشویی شرکت میدیا با حداکثر کیفیت و دقت خاص ماشینهای CNC طراحی و ساخته شده اند. کار با این اسلاید یونیت ها بسیار ساده می باشد و با توجه به عملکردشان موجب کاهش هزینه های انسانی می شود.

Read more

تماس با ما

تهران، میدان انقلاب، کارگر شمالی، ابتدای فرصت شیرازی، پلاک 18
در شرایط فعلی، میدیا ماشین
هیچ پروژه جدیدی را نمی پذیرد.
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ما را دنبال کنید

Facebook
LinkedIn
Twitter
Google+
Aparat

درباره ما

میدیا ماشین، افتخار دارد که با استفاده از دانش روز جهان، به ساخت دستگاه ها و ماشین آلات با کیفیت می پردازد

Follow us

Follow us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.

smily experience Quality with Midia Machines