• خدمات ما
  • طراحی و راه اندازی خطوط تولید و اتوماسیون

طراحی و راه اندازی خطوط تولید و اتوماسیون

شرکت میدیا ماشین برای افزایش بهره وری و راندمان خطوط تولید، اجرا و پیاده سازی اتوماسیون برای خطوط تولید را جزو اولویت های کاری خود قرار داده است.

اتوماسیون یكی از مهمترین ارکان تولید صنعتی به حساب می آید. تا قبل از روی کارآمدن این نوع سیستم ها از دستگاههای مختلفی برای کنترل خطوط تولید استفاده می شد،که هر کدام به صورت مستقل عمل می کردند و محدودیت های بسیاری داشتند. اما هدف از اتوماسیون سازی و استفاده از روبات، تزریق احساس به پروسه تولید است. هم سویی و هم هدف کردن دستگاهها و روباتها و ایجاد شبكه در یك نظام تولید،حاصل به کارگیری تكنولوژی اتوماسیون است. به عبارت دیگر اتوماسیون وظیفه ای بیش از کنترل فرایند تولید را بر عهده دارد.

از خدمات اين شرکت مي توان به اجرای کليه پروژه ها در زمينه اتوماسيون صنعتي, PLC و مانيتورينگ و کنترل هوشمند مرتبط با سيستم هاي ربات هاي صنعتي و مشاوره، انتخاب، خريداري، نصب و راه اندازي در کاربري هاي گوناگون صنعتي توسط متخصصين با تجربه اشاره کرد. همچنین بهینه سازی خطوط تولید که پیش از این توسط چند اپراتور انجام می پذیرفت و کاهش زمان تولید از جمله خدمات این شرکت می باشد.

اتوماسیون صنعتی همانطور که اشاره شد با افزایش راندمان، کاهش هزینه ها را هم به دنبال خواهد داشت. علاوه بر آن، در هنگام تأسیس یا نوسازی کارخانه ها هم شاهد کاهش هزینه ها هستیم. حذف تابلوهای کنترل گران قیمتی که هر روز تعمیر و نگهداری آن پر هزینه تر و دشوارتر می شوند و کاهش هزینه های مرتبط با کابل کشی و نگهداری (که با افزایش تعداد تجهیزات بطور نمایی افزایش می یابند) تنها گوشه ای از صرفه جویی هاست. علاوه بر تمام این مزایا، به کمک اتوماسیون صنعتی و فناوریهای ارتباطی میتوان از راه دور واحد صنعتی را کنترل و در صورت لزوم تغییراتی از قبیل تغییر دما و رطوبت، نسبت ترکیب مواد اولیه، افزایش و یا کاهش زمان یک فرآیند و غیره را در فرآيند توليد اعمال کرد. می توان از راه دور سیستم را عیب یابی و راهنمایی های لازم برای رفع عیب را به تکنسین های مستقر در محل ارائه کرد. می توان در هر لحظه آمارها و نمودارهای دقیقی از هر قسمت از خط تولید و فرآیند بدست آورد که تصمیم گیری درباره راه کارهای افزایش راندمان را بسیار ساده و دقیق خواهد کرد. و در کنار این ها و ده ها مزیت دیگر می توان امنیت بالا در میزان دسترسی به اطلاعات و کنترل خط تولید را نیز اضافه کرد، که خود به تنهایی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

تماس با ما

تهران، میدان انقلاب، کارگر شمالی، ابتدای فرصت شیرازی، پلاک 18
در شرایط فعلی، میدیا ماشین
هیچ پروژه جدیدی را نمی پذیرد.
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ما را دنبال کنید

Facebook
LinkedIn
Twitter
Google+
Aparat

درباره ما

میدیا ماشین، افتخار دارد که با استفاده از دانش روز جهان، به ساخت دستگاه ها و ماشین آلات با کیفیت می پردازد

Follow us

Follow us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.