طراحی و ساخت دستگا ههای هیدرولیک

واحد هیدرولیک ماشین سازی میدیا از دو قسمت 1- طراحی سیستم های هیدرولیک 2- ساخت سیستم ها و ادوات هیدرولیکی تشکیل شده است. میدیا ماشین مفتخر است که واحد هیدرولیک این شرکت، با استفاده از دانش به روز علم هیدرولیک و طراحی های دقیق و اصولی، به مشتریان خود خدمت رسانی می کند.  در ادامه توضیح مختصری از خدمات واحد هیدرولیک میدیا ماشین آمده است:

 طراحی سیستم هیدرولیک

طراحی سیستم هیدرولیک بدین صورت انجام می پذیرد که در ابتدا، صحبت های اولیه با مشتری انجام می شود و طبق نیاز مشتری، طرح اولیه به وجود می آید. پس از تایید طرح اولیه باید المانهای مدار انتخاب شوند. در این مرحله با توجه به محدودیت ها و نیازها، سایز المانهای هیدرولیک از جمله شیرآلات، پمپ، مخزن، جک هیدرولیک و غیره تایین می شود. در این مرحله قیمت طراحی و ساخت سیستم هیدرولیک امکان پذیر می باشد. برای این کار یک صورت اولیه از المانها به مشتری ارائه می شود و در صورت تایید برند و نوع آنها، قیمت آن اعلام می شود.

شرکتهایی که تنها نیاز به طراحی سیستم و مدار هیدرولیک داشته باشند نیز می توانند از خدمات مشاوره میدیا ماشین استفاده نمایند.

محاسبه و انتخاب المانهای هیدرولیک

محاسبه و انتخاب المانهای هیدرولیک
در هنگام طراحی سیستم هیدرولیک، اولین گام طراحی مدار هیدرولیک و انتخاب المان های مورد نیاز می باشد برای این منظور ابتدا مدار مورد نظر در نرم افزار های شبیه سازی مدل می شود و المانهایی که مورد نیاز است، از جمله سیلندر هيدروليك، شير كنترل جهت، كنترل فشار و كنترل دبي ، پمپ هيدروليك دنده اي، پره ای یا پیستونی یا موارد دیگر در مدار طراحی می شود..

طراحی مدار هیدرولیک

طراحی مدار هیدرولیک
لابلابلابلابلابلابلا

طراحی سیستم کنترل

طراحی سیستم کنترل
شسیشسیشسیشسیشسی

تماس با ما

تهران، میدان انقلاب، کارگر شمالی، ابتدای فرصت شیرازی، پلاک 18
در شرایط فعلی، میدیا ماشین
هیچ پروژه جدیدی را نمی پذیرد.
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ما را دنبال کنید

Facebook
LinkedIn
Twitter
Google+
Aparat

درباره ما

میدیا ماشین، افتخار دارد که با استفاده از دانش روز جهان، به ساخت دستگاه ها و ماشین آلات با کیفیت می پردازد

Follow us

Follow us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.