• خدمات ما
  • ساخت اسلاید یونیت (یونیت تک محوره) و عملگرهای خطی (سروو سیلندر)

ساخت مدول خطی (اسلاید یونیت/یونیت تک محوره) و عملگرهای خطی (سروو سیلندر)

مدول خطی (Single-axis Unit)

مدول های خطی کشویی شرکت میدیا با حداکثر کیفیت و دقت خاص ماشینهای CNC طراحی و ساخته شده اند. کار با این اسلاید یونیت ها بسیار ساده می باشد و با توجه به عملکردشان موجب کاهش هزینه های انسانی می شود.

ساخت مدول های خطی شرکت میدیا با توجه به نیاز مشتری، از کورس 100mm به بالا قابل طراحی می باشد. همچنین سیستم حرکتی آن نیز با توجه به کارکرد آن و نیاز مشتری می تواند پنوماتیکی، هیدرولیکی و یا الکتریکی باشد. این یونیت ها می توانند برای ماشین کاری یا سایر فعالیتهای مانند ترانسفر دقیق به کار روند.

مدول خطی طراحی شده
یونیت تک محوره (یونیت کشویی)

در صورتی که از این یونیت ها به عنوان ماشینکاری استفاده شود، مهندسان ما نیروهای ماشینکاری وارد بر میز را محاسبه می نمایند و با توجه به نیروی محاسبه شده، نوع سیستم حرکت(برقی/بادی/هیدرولیکی)، نوع لینیر گایدها و قطر بال اسکرو را انتخاب می کنند. لازم به ذکر  است که در صورت اهمیت دقت پوزیشن میز  می توان از سروو موتور استفاده نمود.

میزهای خطی میدیا ماشین قابلیت تجهیز به خط کش دیجیتال، قابلیت نصب دو محور روی هم دیگر و در صورت نیاز قابلیت استفاده از لینیرگایدهای رولربیرینگ را نیز دارند.

عملگرهای خطی (Linear Actuator)

عملگر خطی
عملگر خطی

از عملگرهای خطی برای به دست آوردن حرکت خطی با استفاده از حرکت دورانی استفاده می شود. در حقیقت عملگرهای خطی در سیستم هایی استفاده می شود که در آن محدودیت استفاده از جکهای هیدرولیکی (به سبب نیاز به پاورپک و ...) و جکهای پنوماتیک (به سبب محدودیت قدرت) می باشد و همچنین نیاز به ایجاد و کنترل حرکت خطی دقیق می باشد.

در هر یک از این عملگرها در صورت نیاز مشتری می توان لود سل و پوزیشن سنسور قرار داد.

عملگرهای خطی (جک های برقی) تقریبا در همه دستگاههای الکتریکی که نیاز به حرکت خطی دارند قابل استفاده می باشد. این عملگرها در ماشین آلات و اتوماسیون صنعتی، سیستم های بسته بندی، سیستم های حمل و نقل، ماشین های ابزار و غیره استفاده می شود.

عملگر خطی
عملگر خطی

 

 

تماس با ما

تهران، میدان انقلاب، کارگر شمالی، ابتدای فرصت شیرازی، پلاک 18
در شرایط فعلی، میدیا ماشین
هیچ پروژه جدیدی را نمی پذیرد.
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ما را دنبال کنید

Facebook
LinkedIn
Twitter
Google+
Aparat

درباره ما

میدیا ماشین، افتخار دارد که با استفاده از دانش روز جهان، به ساخت دستگاه ها و ماشین آلات با کیفیت می پردازد

Follow us

Follow us

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod.